126,000.00

Ponúkame na predaj 4-izbové, murované, priestranné a cenovo výhodné rodinné domy v radovej zástavbe na IBV Topolová. Jedná sa o 6 rodinných domov, 10 minút od centra mesta Senica, zastavaná plocha každého domu je 124,1m2 a úžitková plocha 102,6m2. Nachádzajú sa na Orechovej ulici, s vybudovanou infraštruktúrou, na pozemkoch vo výmerách od 310m2 do 360m2.

Dispozične pozostávajú z priestrannej predsiene, technickej miestnosti, samostatného WC, kuchyne s komorou, obývacej izby, dvoch detských izieb, kúpeľne a spálne so šatníkom. Domy sú spojené stredovými stenami, nie sú podpivničené, a budú sa predávať v štádiu holodomu – pripravené na konečnú finalizáciu. Štandardy nájdete na http://topolova-senica.sk/?page_id=5149 Vďaka vysokokvalitným a moderným materiálom a charakteru nízko-energetického bývania, sú predpokladané mesačné náklady 80€ pre 4 člennú rodinu.

Ako bonus bude k domu vybudované 2x parkovacie státie a príchod do domu. V súčasnosti prebieha kompletná projektová príprava a stavebné konanie. Predpoklad výstavby je na jeseň 2019.

Ak by ste chceli mierne zmeny v dispozícii, neváhajte a ozvite sa ešte pred začatím výstavby.

Pre viac informácií kontaktujte makléra ponuky.

Kategórie:

Ďalšie informácie

Lokalita

Senica

Ponuka

Predaj