75,000.00

Ponúkame na predaj vinohradnícky domček s vinohradom a pozemkom v meste Skalica ( okres Skalica ) časť Kravie hory. Pozemok je o celkovej výmere 3375m2, so šírkou cca 23 metrov a dĺžkou cca 147 metrov. Pozdĺž dvoch strán pozemku je cesta vo vlastníctve mesta.

Vinohradnícky domček je trojpodlažný. Prvé podlažie so vstupom z prednej časti domčeka, ktoré pozostáva z prešovne a vinnej pivnice. Druhé podlažie je so vstupom zo zadnej časti, tvorí ho priestranná otvorená terasa, terasa s prístreškom, vstup do vinohradníckeho domčeka, predsieň, kúpeľňa so sprchou a wc, kuchyňa. Tretie podlažie slúži ako oddychová časť na spanie, na ktoré sa dostaneme z predsiene.

V roku 2019 nehnuteľnosť prešla rekonštrukciou kúpeľne, kuchyne, nové podlahy, plastové okná, vyvložkovanie komína, rozvody vody a prístrešok na terase.

Za vinohradníckym domčekom je samostatná murovaná stavba pozostávajúca zo skladu na náradie a samostatného WC s umývadlom. Na pozemku je vysadený vinič, ovocné stromy a orechy.

Domček je napojený na elektrinu, voda z vŕtanej studne je napojená na celý objekt, vedľa domčeka je kopaná studňa + septik.

Ako bonus môžeme ponúknuť budúcemu majiteľovi prefabrikovanú garáž a septik 10m3, nachádzajúce sa v Skalici.

Predajom voľný.

Ďalšie informácie

Lokalita

Skalica

Ponuka

Predaj